Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
WYDARZENIE | 3. Urodziny Bloga

WYDARZENIE | 3. Urodziny Bloga

IG-FB-1_thumb[1].jpg

Minęły 3 lata, dasz wiarę?! Jeśli wspierasz mnie i śledzisz od początku, to uwierz lub nie, ale właśnie taki szmat czasu minął odkąd jesteśmy razem <3 Od 36 miesięcy motywujesz mnie do pisania, a ja dzielnie walczę, by sprostać Twoim oczekiwaniom - z różnym skutkiem niestety ;) Bo nie oszukujmy się, z tym moim pisaniem bywa różnie. Kryzys twórczy dopada mnie regularnie. Choć nawet nie wiem, czy to można nazwać kryzysem twórczym. Ilość pomysłów na posty co najmniej dziesięciokrotnie przewyższa moje moce przerobowe. Najczęściej to właśnie to mnie frustruje i wpływa na spadek formy – przepada jeden świetny temat, drugi, trzeci przestaje być aktualny i trzeba odpuścić… no i kryzys gotowy. Zamykam się w sobie i milknę na miesiąc. Albo dwa ;)

Na szczęście przez te lata miałam też zrywy aktywności, więc bilans summa summarum nie jest tak dramatyczny.

Przez ten czas powstało prawie 100 artykułów mojego autorstwa (dokładnie 97), zostawiliście tu blisko 2 tysiące komentarzy, a blog za chwilę osiągnie pułap 2 MILIONÓW wyświetleń <3

Cieszy mnie też Wasza aktywność na Facebooku i Instagramie – to wszystko bardzo motywuje do dalszego działania i mam nadzieję, że te 3 lata to było tylko preludium, rozgrzewka, a w kolejnych latach uda mi się rozwinąć skrzydła i jeszcze niejednym Cię zaskoczyć <3 Tego sobie i Tobie życzę ;)

:::

Na 3. urodziny dostałam też fantastyczny prezent. W majowym numerze InStyle ukazał się wywiad ze mną poświęcony stylowi New York Classic, mojej marce Mint Grey oraz blogowi HomeCreations.pl.

IS_0616_c4_bez_kodu_thumb1[1].jpg
InStyle-Maj-2016-wywiad_thumb1[1].jpg

To największy medialny sukces jaki do tej pory przyszło mi świętować, a naprawdę jest z się z czego cieszyć i z czego być dumnym. Wspaniałe uczucie zostać zauważonym i docenionym. Fajnie, że świat zdominowany przez modę zaczyna dostrzegać siłę i potęgę wnętrz, że zaczyna ten temat odbierać jako niemniej ciekawy i wart głośnego mówienia o nim. Wspaniale, że temat wnętrz przestaje być niszowy, branżowy i zaczyna się nim interesować więcej ludzi.

:::

Ten wywiad to dla mnie coś wielkiego. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego prezentu! Ale nie zapominajmy, że to także Twoja zasługa <3

Dzięki Tobie tu jestem! Robię to co robię, bo mam dla kogo. Wspierasz, motywujesz, doceniasz… Bez Ciebie nie można by mówić o żadnym sukcesie. Bez Ciebie by mnie tu nie było. Dziękuję Ci za to, dziękuję za te trzy wspaniałe lata, dziękuję za każdy zostawiony pod postem komentarz, za każdą wysłaną wiadomość, dziękuję za to, że Jesteś tu ze mną.

A jak Ty wspominasz te lata? Opowiedz mi jak tu trafiłaś/eś, od kiedy ze mną jesteś? To będzie dla mnie najlepszy prezent.

PS Od dawna chodzi mi po głowie jakiś meeting. Chciałabym się móc spotkać przynajmniej z częścią z Was i bliżej poznać. A teraz jest ku temu świetna okazja :D Co Wy na to? Byliby chętni? Kto chciałby się spotkać i pogadać przy winku w kameralnym gronie o wnętrzach, życiu i blogowaniu? Dajcie znać. Jeśli tak, spróbuję coś zorganizować :)

PUBLIKACJE | Harper's Bazaar - 5 Sposobów Na Bardziej Stylowe Wnętrza

PUBLIKACJE | Harper's Bazaar - 5 Sposobów Na Bardziej Stylowe Wnętrza

KUCHNIA MARZEŃ | Marmurowe Blaty – Test Marmurów

KUCHNIA MARZEŃ | Marmurowe Blaty – Test Marmurów