Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
WYDARZENIE | Pierwsze Urodziny Bloga

WYDARZENIE | Pierwsze Urodziny Bloga

Tytułowe2_WM

Dziś są Twoje urodziny… Mimo złej pamięci wiem.

Wybacz, że nie śpiewam sto lat, ale cóż, z moim głosem lepiej nie…

Dziś są Twoje urodziny… Taki ważny, zwykły dzień.

Może razem pomilczymy parę chwil, o tym, że nam nie jest źle…

Dziś są Twoje urodziny… Ktoś zadzwoni, przyjdzie ktoś…

Ale zanim wielki hałas zrobi świat, tak zwyczajnie w ciszy ze mną bądź…

[Urodziny – Ryszard Rynkowski]

Dziś są Twoje urodziny, Drogi Blogu. Okrągły rok za nami. Dla Ciebie to może tylko, ale dla mnie to aż rok! Czasem Cię zaniedbywałam (przyznaję), ale znacznie częściej, myślę, jednak rozpieszczałam – pięknymi zdjęciami, ciekawymi treściami i przyjaznymi opiniami czytelników.

Ten rok to 58 wpisów i 1092 pozostawionych pod nimi komentarzy. To także przeszło 270 tys. odsłon i 40,6 tys. indywidualnych użytkowników, a na Facebook’u w tym czasie zgromadziliśmy 1372 fanów.

I to Wam, Drodzy Czytelnicy, chcemy w tym miejscu podziękować najbardziej. Bez Was by nas tu nie było. Zaglądacie na łamy Home Creations tłumnie i chętnie, wspieracie dobrym słowem i konstruktywną krytyką. Owszem bywacie trochę nieśmiali, wielu z Was rzadko się odzywa, a jeszcze więcej – w ogóle ;) Ale my i tak czujemy Waszą obecność, dobrą energię i wsparcie <3

Najbardziej niezwykłe i motywujące są sygnały, a ostatnio twarde dowody na to (w postaci Waszych zdjęć wstawianych na grupie na Facebook’u), że treści tu zawarte naprawdę się Wam przydają. Inspirują i dają wykorzystać we własnych wnętrzach.

Ubolewam, że nie udało mi się póki co efektywnie poprowadzić jednego z najnowszych działów HELP! mającego na celu pomoc w Waszych konkretnych zmaganiach z aranżacją wnętrz. To jeden z naszych głównych planów na ten rok – prawda Drogi Blogu?

Czego możecie nam życzyć kochani? Może:

  • kolejnych odwiedzających;
  • utrzymania przy sobie obecnych czytelników;
  • pod każdym postem co najmniej tyle komentarzy, co pod tym o dywanach ;)
  • kolejnych tysięcy fanów na Facebook’u;
  • mocy, siły, energii i większej ilości czasu (kto nie bloguje, nie zgadnie, ile pracy to kosztuje;))

My życzymy sobie wytrwałości, ciekawych pomysłów na kolejne tematy i systematyczności (z tym nie jest najgorzej, ale przydałaby się taka systematyczność przy większej częstotliwości ;) – wiemy o tym).

O, i jeszcze - mniej spamów - matko, to udręka! Usuwam takich setki dziennie. Chyba pora na Disqus’a)

A propos. Wiecie, ze przez ten rok Home Creations nie przeszedł żadnej zmiany, żadnej metamorfozy? Oprócz dodania na bocznym pasku podglądu Instagrama i licznika – NIC. I wicie co? Nadal mi się podoba i do zmian jakoś mnie nie ciągnie. W dzisiejszych czasach, gdy blogi zmieniają się co parę tygodni tak, że wchodzisz i nie poznajesz – uważam, że to sukces. Ominął mnie szał na kafelki, ominął mnie szał na “pinterest-look”… Jak to ja – wierna klasyce ;) Pewnie tracę na tym, że nie trzeba kliknąć “czytaj dalej” i przejść do kolejnej podstrony by rozwinąć i przeczytać cały post, pewnie cierpią na tym moje statystyki (a szczególnie straszy wysoka ilość odrzuceń – czy nie-bloger może wiedzieć o co chodzi? ;)) ale trudno… Może uda mi się zostać Kasią Tusk wnętrzarstwa – blogerką nie podążającą za trendami i nie muszącą nic udowadniać statystykami ;) Prostota górą! Wiwat Home Creations!!!

… no dobra, poniosło mnie :v

:::

Pamiętajcie o trwającym do północy pierwszym etapie KONKURSU – już jutro przedstawię Wam finałową dziesiątkę i będziemy mogli zacząć głosowanie. Zapisujcie się do Grupy HomeCreations by Magda Z., która już dziś stała się skarbnicą rad i pięknych inspiracji. I śledźcie nas koniecznie na:

facebook
pinterest

<!--.ig-b- { display: inline-block; } .ig-b- img { visibility: hidden; } .ig-b-:hover { background-position: 0 -60px; } .ig-b-:active { background-position: 0 -120px; } .ig-b-24 { width: 24px; height: 24px; background: url(//badges.instagram.com/static/images/ig-badge-sprite-24.png) no-repeat 0 0; } @media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio: 2), only screen and (min--moz-device-pixel-ratio: 2), only screen and (-o-min-device-pixel-ratio: 2 / 1), only screen and (min-device-pixel-ratio: 2), only screen and (min-resolution: 192dpi), only screen and (min-resolution: 2dppx) { .ig-b-24 { background-image: url(//badges.instagram.com/static/images/ig-badge-sprite-24@2x.png); background-size: 60px 178px; } } -->

Instagram

PS Strasznie jestem ciekawa jaki post z dotychczasowych był tym Waszym ulubionym, który konkretnie temat? Który okazał się najciekawszy, najbardziej przydatny, a może zaskakujący? Podzielcie się proszę tą informacją.

Tymczasem zostawiam Wam

Wielkiego Słodkiego Urodzinowego Buziaka :*

mz2
KONKURS URODZINOWY | Finał

KONKURS URODZINOWY | Finał

KONKURS Urodzinowy | Wasze Domy w Stylu NY

KONKURS Urodzinowy | Wasze Domy w Stylu NY