Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
KONKURS Urodzinowy | Wasze Domy w Stylu NY

KONKURS Urodzinowy | Wasze Domy w Stylu NY

Kolaż 3b_WM

Jeszcze raz się pochwalę – ZA TYDZIEŃ URODZINY HOME CREATIONS :) Pierwsze! Tak, tak, to już rok mija od pierwszego wpisu – dacie wiarę? Myślałam jak to uczcić, ale szybko doszłam do wniosku, że nie ma co myśleć, tylko czym prędzej trzeba konkurs organizować ;)

Ale zanim do sedna przejdziemy, to parę ogłoszeń duszpasterskich…

Po pierwsze primo… Stało się! Z zamiarem nosiłam się od miesięcy, ale w końcu uznałam, że trzeba działać, że nie ma na co czekać. Założyłam grupę na Facebooku o wdzięcznej i jakże zaskakującej nazwie – HomeCreations :) Po co? Ano głównie po to, żebyśmy mogli w końcu łatwiej się komunikować, rozmawiać. Strasznie mi tu brakuje dialogu. Przyzwyczajona do FM cierpię katusze. Gadam do siebie i nikt nie odpowiada… I odwrotnie. Wysyłacie dziesiątki maili z różnymi pytaniami, a ja nie odpowiadam… No bo jak to przerobić? Prosicie o rady dotyczące Waszych wnętrz, chcecie płacić… to nie chodzi o pieniądze :( Ja po prostu, najzwyczajniej w świecie CZASU nie mam na odpowiedzenie na każdego maila. A te pytania się powielają… wiem, ze odpowiadając na takie pytanie publicznie, pomogłabym znacznie bardziej, niż gdy odpowiem prywatnie. Wiem, że ta wiedza przydałaby się innym. Mało tego – moja skrótowa, lakoniczna myśl (bo tylko na takie mnie w tych czasach stać) z ogromnym prawdopodobieństwem mogłaby zostać rozwinięta przez innych. Jakoś ulepszona, sprecyzowana… Same obopólne korzyści :)

Chcę, aby ta grupa była dla NAS, była platformą naszej wzajemnej komunikacji. Wiem ile świetnych osób, naprawdę “czujących” wnętrza tu ze mną jest. I cicho siedzą… a przecież też mogą pomóc “potrzebującym” :) Doradzić, wskazać drogę, rozwiązanie… Liczę na grono bliskich mi projektantów i na mistrzynie wnętrzarskich kreacji, które są wśród nas <3 Grupa jest zamknięta, ale każdy chętny może zgłosić chęć przystąpienia do niej. A każdy członek grupy może wysłać zaproszenia do grupy swoim znajomym. Udostępniane zdjęcia, posty, komentarze itd. widzą tylko członkowie grupy – także śmiało możecie je zamieszczać, nie krępując się, że zobaczy je ktoś ze znajomych, kto nie powinien widzieć.

Nie pozostaje mi nic innego, jak jeszcze raz serdecznie Was zaprosić do przystąpienia do grupy HomeCreations by Magda Z.

Kolaż 2

:::

Po drugie primo… przejdźmy do sedna… ;)

Mając Mint Grey i bloga mam tą przyjemność, że w moje ręce trafiają zdjęcia Waszych wnętrz. O matko, jak one mnie zachwycają! Nie będę ukrywać – bardzo często wpędzacie mnie w kompleksy. Zastanawiam się, co ja tu właściwie robię? Wymądrzam się, pokazuję zagraniczne inspiracje… a u Was w domach??? Cuda! W wielu z nich najchętniej zamieszkałabym tak jak stoję. Bez zastanowienia :)

Wpadłam na pomysł, że trzeba je w końcu pokazać światu. Pochwalcie się swoimi pięknymi wnętrzami!

Ogłaszam KONKURS na najpiękniejsze wnętrze w stylu NY

Wiem, że wiele z Was ma takie kąty, ba – całe pomieszczenia… ba – całe domy, mieszkania, apartamenty w tym stylu. Pochwalcie się nimi, podzielcie z czytelnikami bloga, a te najpiękniejsze, wybrane przez publiczność, czeka miła nagroda :) Ale o tym za chwilę…

Oto zasady konkursu:

  1. By wziąć w nim udział wystarczy się zgłosić. Jako zgłoszenie konkursowe uznaje się zamieszczenia zdjęcia lub serii zdjęć własnych wnętrz w osobnym poście na tablicy grupy HomeCreations. Na zgłoszenia czekam przez tydzień, tj. do dn. 5.05. (urodziny bloga:)).
  2. Osobiście wybiorę 10 finałowych zdjęć i następnego dnia (6.05.) pokażę je w poście na blogu oraz poście “na grupie”.Ostatecznego zwycięzcę wybierzecie WY! Głosując za pomocą lajków na facebook’u i komentarzy pod postem na blogu.
  3. 1907212000_1
  4. Zdjęcie, które zgromadzi największą ilość pozytywnych głosów, a w zasadzie jego właściciel wygra nagrodę główną ufundowaną przez… i tu niespodzianka… MINT GREY ;) A nagrodą będzie…Komplet 2 filiżanek i 2 talerzyków deserowych z serii GINGER – w jednym z dostępnych, wybranym przez zwycięzcę kolorze: wartość nagrody: 310 zł
  • Kolaż 4c_logo
  • Pozostałe 9 osób biorących udział w finałowej rozgrywce otrzyma nagrody pocieszenia w formie kuponów rabatowych do wykorzystania w MINT GREY o wartości 100 zł*

Jak widzicie zasady gry banalnie proste, a pula nagród całkiem przyzwoita ;) Liczę, że dzięki temu konkursowi uda nam się należycie uczcić ten wspólnie spędzony rok <3

BAWMY SIĘ!

mz2

*Rabat jednorazowy do wykorzystania przy zakupach powyżej 350 zł.

WYDARZENIE | Pierwsze Urodziny Bloga

WYDARZENIE | Pierwsze Urodziny Bloga

MY AMERICAN DREAM | Kamienne Mozaiki w Łazienkach

MY AMERICAN DREAM | Kamienne Mozaiki w Łazienkach