IMG_3368h_mini.jpg

O mnie

Nazywam się Magda Zajączkowska i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką marki Mint Grey.

Architektem planowałam być już w liceum. To był mój cel i pasja, z których zbyt łatwo zrezygnowałam z pobudek osobistych. Jednak w życiu często tak bywa, że przeznaczenie lubi nas dopaść i nie odpuszcza. Wiele lat później los pchnął mnie ramiona Mint Grey i sprawił, że urządzanie wnętrz ponownie stało się moją pasją, a przy okazji pracą.

Marka Mint Grey narodziła się z miłości do ponadczasowych wnętrz w amerykańskim stylu. Z mojego marzenia o stworzeniu czegoś wyjątkowego, do tej pory niedostępnego na polskim rynku. Marki, która poza wyposażeniem wnętrz będzie oferowała również pewną ideę, tożsamość. Tak powstał Mint Grey – pierwszy w Polsce butik wnętrzarski w nowojorskim stylu. Na przełomie ostatnich 6 lat marka rozwinęła się do pozycji najsilniejszego brandu w swojej branży.

Wnętrza, które tworzę są świetliste, pełne blasku, ale nie mają nic wspólnego ze stylem Glamour. Charakteryzuje je szlachetna prostota, ponadczasowa klasyka podkręcona oryginalnymi, odważniejszymi elementami w postaci wyrazistych wzorów i odważnych kolorów.

 


Publikacje