Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
KONKURS URODZINOWY | Finał

KONKURS URODZINOWY | Finał

TYTUŁOWY_WMc

Jestem z Was taka dumna. Tak pięknie mieszkacie!

Dla niewtajemniczonych – od tygodnia na blogu trwa konkurs, którego pierwszy etap rozegrał się na grupie HomeCreations. Każdy mógł zgłosić chęć wzięcia w nim udziału – wystarczyło zamieścić na grupie post ze zdjęciami swoich pięknych wnętrz z akcentami NY. Spośród tych zdjęć zadeklarowałam się wybrać 10 finałowych, na które w późniejszym czasie (czyli od teraz ;)) będziecie głosować już WY, wyłaniając ostatecznego zwycięzcę.

To była prze-okrutnie trudna decyzja :/ Ale powiedziało się A, trzeba powiedzieć B. Najchętniej żadnego z Waszych wnętrz bym nie odrzucała, bo wszystkie były piękne i wyjątkowe <3 Myślę, że bez względu na wyniki konkursu każda z uczestniczek może się czuć wygrana – gdzie indziej byście zyskały taką widownię i gdzie indziej zgarnęły tyle komplementów? ;) Wygrana jest też każda z nas – obserwatorek, członkiń grupy – bo zdjęcia takich wnętrz, to prawdziwa uczta dla zmysłów <3

Cieszę się, że pomysł grupy i sam konkurs spotkał się z tak wielkim Waszym entuzjazmem.

:::

Poniżej prezentuję MOJĄ Finałową 10-tkę. Podkreślę moją, gdyż każdy z Was może mieć inną, własną, ale nie chciałabym, żeby ktokolwiek się tu ze mną o swoje racje wykłócał ;) Od początku w regułach gry opisane było, że ta część konkursu nie będzie obiektywna, a wręcz przeciwnie – wybitnie subiektywna. Finałową dziesiątkę wybrałam na podstawie pewnie jedynie mi zrozumiałych kryteriów, ale pokrótce pod każdym finałowym albumem postaram się uzasadnić ten wybór.

Zaczynamy…

- 1 -

Wyświetl album

Ada O.

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

POBIERZ WSZYSTKIE

Za całokształt. Wnętrze, którego poszczególnych pomieszczeń byłam fanką od dawna – nie mając pojęcia, że to mieszkanie jednej z moich czytelniczek i klientek :)

Zdjęcia zgłoszone do konkursu, to jedynie te Instagramowe, dostępne na telefonie właścicielki (ograniczenia związane z wyjazdem w trakcie trwania pierwszego etapu konkursu). Ja polecam zajrzeć na łamy Werandy, bo zobaczyć te wnętrza w pełnej krasie:

http://www.weranda.pl/archiwum/456-2014-04/15263-kolorowy-dom-wielkanocny?cid=19

- 2 -

Wyświetl album

Aleksandra P.

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

POBIERZ WSZYSTKIE

Przede wszystkim za te oszałamiające witryny z motywem marokańskiej koniczynki! Wnętrze klasyczne, spójne, dość spokojne, ale takie, w którym nie zabrakło silnych akcentów, mocnych focal point.

- 3 -

Wyświetl album

Alicja Z.

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

POBIERZ WSZYSTKIE

Tu możecie posądzić mnie o stronniczość, gdyż Alicja niemal wszystko ma z Mint Grey ;) Ale sami powiedzcie – jak może mi się nie podobać takie wnętrze? Skoro co drugi w nim przedmiot, to ten wyselekcjonowany przeze mnie ;) Do tego doceniam je za spójność, piękną kolorystykę, a przede wszystkim łazienki – obłędne!

Ala jest detalistką i to widać w jej domu – a jak wiecie – ja lubię detal :)

- 4 -

Wyświetl album

Justyna L.

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

POBIERZ WSZYSTKIE

Kolejna moja klientka ;) A do tego moja bardzo dobra koleżanka z FM – nie mam zamiaru tego ukrywać. Ale nie dlatego znalazła się w tej dziesiątce. Jest tu dzięki swojej determinacji <3 Bez nie-wiadomo-jakiego budżetu, w swoim tempie tak dopieszcza ten dom, że chyba każdy powinien brać z niej przykład. Obserwuję, jak z każdą kolejną inwestycją rośnie jej  świadomość własnych wnętrz i potrzeb. Bardzo mi się to podoba.

A salonu z moimi ulubionymi, autorskimi fotelami po prostu nie mogłam nie docenić ;)

- 5 -

Wyświetl album

Justyna Sz.

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

POBIERZ WSZYSTKIE

Za zmysł tworzenia ślicznych, drobnych kompozycji – iście w stylu NY! Kompozycja na stoliku nocnym, użytkowa na stoliczku koło wanny i na blatach przy umywalkach… I za piękną podłogę w holu <3

jakoś tak mam wrażenie, że zdjęcia nie oddają uroku tych wnętrz…

- 6 -

Wyświetl album

Kasia A.

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

POBIERZ WSZYSTKIE

Tu zadziałała chemia. Miłość od pierwszego wejrzenia. Niby Kasia niewiele pokazała, ale to co zobaczyłam wystarczyło mi, żeby zakochać się bez pamięci. Każdy czytelnik tego bloga powinien wiedzieć, że duetem Navy & Gold można mnie kupić – Kasia to wykorzystała ;)

A do tego ta historia powstania komody…

- 7 -

Wyświetl album

Luiza W.

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

POBIERZ WSZYSTKIE

Jeśli macie ochotę nie docenić tych wnętrz – odsyłam do lektury wątku Luizy na FM (jeśli Lui pozwoli, to link zamieścimy na grupie, aby nie było tak bezpośredniego przekierowania)

Metamorfoza, którą przeszedł ten dom jest niebywała!

A biblioteka DIY zachwyca mnie za każdym razem, na każdym zdjęciu. Nie tylko sam mebel, ale i jego aranżacja, gdzie zostały zastosowane wszystkie triki, o których mówiłam TU

- 8 -

Wyświetl album

Magda W.

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

POBIERZ WSZYSTKIE

Piękne wnętrze w stylu francuskim. Po podłogach wnioskuję, że substancja tzw. “zastała”, więc klimat wpisujący się w otoczenie tym bardziej doceniam.

Jak nieraz wspominałam, styl francuski i nowojorski mają ze sobą wiele wspólnego, dużo wspólnych elemntów, i tu je dostrzegam – aranżacje stolików, konsol i komód, sztukateria i lamperia i wiele innych…

Szczególnie zachwyciły mnie zasłony, lustro w holu wykorzystujące mój ulubiony motyw i biała muszla na stoliku <3

- 9 -

Wyświetl album

Małgorzata M.

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

POBIERZ WSZYSTKIE

Znowu kumoterswto ;) To mieszkanie mojej bratowej. Ale co z tego – musiało trafić do tej dziesiątki. Nie dla wygranej (Gocha ma u mnie naprawdę preferencyjne warunki zakupu ;)), tylko dlatego, że te wnętrza trzeba docenić! To niewielkie mieszkanko (ok. 60 m2 – dobrze mówię?), aranżowane, przerabiane, poprawiane i dopieszczane na bieżąco, małymi kroczkami, step by step

Na moich oczach kuchnia z prowizorycznej, ozdobionej zżółkłymi sosnowymi frontami, zamieniła się w to klasyczne, białe cudo. Pokój gospodarczy – w bajeczny pokój dla małego dżentelmena, sypialnia z surowej – w przytulną i dopieszczoną…

Oczywiście nie jestem obiektywna, bo sama uczestniczyłam w jakimś tam stopniu w projektach i procesach decyzyjnych dotyczących tych zmian. Ale na szczęście nie muszę być - bo to Wy ostatecznie decydujecie :)

- 10 -

10346656_309672395849670_6091262350935541016_n

Piotr K.

Takie miniatury, że powinnam odrzucić dla zasady ;) Ale jakże bym mogła, gdy już na tych mikro-obrazeczkach widać, że wnętrza nieprzeciętne. Piękne zwyczajnie! Sofa! Szafka pod umywalkę <3 – jedna, druga… Schody! Ja koło tego nie mogę przejść obojętnie. Pozostaje jeszcze raz prosić Piotra, aby pokazał coś więcej (większego ;))

:::

Kolejność prezentowanych wnętrz jest alfabetyczna (wg imion). Proszę nie dopatrywać się tu sugestii ;) Teraz wszystko w Waszych rękach!

Jak głosujemy?

  • Głosujemy pod postem w komentarzach – wystarczy numerek, ale miło jeśli zostanie opatrzony komentarzem.
  • Głosujemy na facebooku lajkując i komentując pod zdjęciami.
  • Na koniec wszystkie głosy zostaną zliczone i wyłoniony niekwestionowany zwycięzca.
  • Głosujemy do soboty do północy.

Liczę na Was drodzy czytelnicy, na to, że nagrodzicie te piękne wnętrza i ich właścicieli należnymi brawami (w postaci stosownych komentarzy i łapek w górze oczywiście ;)).

A Wam Złota Dziesiątko życzę powodzenia i trzymam kciuki, za każdego po równo ;) Bo ja naprawdę się cieszę, że ostatecznie to nie ja muszę decydować, nie umiałabym ;)

PS Błagam, nie obrażajcie się, jeśli nie trafiliście ze swoimi zdjęciami do grupy finałowej, błagam! To był tak trudny wybór… Nawet moje ukochane koleżanki musiałam odrzucić – wybaczcie <3

KONKURS URODZINOWY | Wyniki

KONKURS URODZINOWY | Wyniki

WYDARZENIE | Pierwsze Urodziny Bloga

WYDARZENIE | Pierwsze Urodziny Bloga