Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
ANKIETA | Wspólnie Udoskonalmy Homecreations.pl

ANKIETA | Wspólnie Udoskonalmy Homecreations.pl

ankietyinternetowe1

Chyba każdy bloger zastanawia się kim są jego czytelnicy i co sądzą o jego blogu, tak naprawdę ;) Mnie spotkał ten zaszczyt, że wielu z Was znam – z Muratora albo jako klientów MINT GREY. Ale blog rośnie w siłę, codziennie pojawiają się na nim dziesiątki, a nawet setki nowych użytkowników. Sprawa zaczyna wymykać mi się spod kontroli ;)

A tak poważnie, to uważam, że taka ANKIETA to doskonała okazja, żeby powiedzieć co naprawdę sądzi się o blogu. Czasem nie wypada, czasem darzy się autora zbyt dużą sympatią i zbyt wiele mu się wybacza. Przy ankiecie nie ma zmiłuj, nie ma przeproś – krótkie pytania, konkretne odpowiedzi – prawda musi wyjść na jaw.

To nie zajmie Wam wiele czasu, a pytania są raczej tendencyjne – nie bójcie się nadmiernego wysiłku umysłowego;) Za to tych parę banalnych odpowiedzi może mi bardzo pomóc. I Wam również – bo jeśli szukacie na blogach tego typu konkretnych porad, określonych treści, to jest to idealna okazja, aby o tym powiedzieć.

No ale do rzeczy, gdzie ta ankieta? Ano TU – kliknij, wypełnij, zapomnij. A ja wyciągnę odpowiednie wnioski ;) Obiecuję podzielić się nimi z Wami w następnych postach.

mz2

ANKIETA | Wyniki

PROJEKTANCI WNĘTRZ | Katarzyna Kraszewska

PROJEKTANCI WNĘTRZ | Katarzyna Kraszewska