Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
KONKURS | Pochwal Się Choinką !

KONKURS | Pochwal Się Choinką !

POCHWAL SIĘ CHOINKĄ

Od dawna przeze mnie obiecany, a przez Was mam nadzieję wyczekiwany ;) KONKURS!!! Grałam odrobinę na zwłokę, ale nie bez powodu ;) Od początku miałam na niego pomysł, ale wiedziałam, że nie da się go przeprowadzić zbyt wcześnie. Teraz uważam jest odpowiedni czas.

Jako że mam dostęp do fajnych ozdób świątecznych, które i Wam mogą się spodobać, postanowiłam to wykorzystać ;) Z oferty MINT GREY wybrałam atrakcyjne nagrody. Mam nadzieję, że się skusicie i powalczycie o nie trochę :)

POCHWAL SIĘ CHOINKĄ_nagrody

Do wygrania dekoracje świąteczne, ozdoby choinkowe, świece i tealight-y. Wartość każdej z nagród to od 30 do 250 zł. Co zrobić aby wygrać?

Kliknij na baner konkursowy zamieszczony na naszym fanpage-u i POCHWAL SIĘ SWOJĄ CHOINKĄ wklejając jej zdjęcie w komentarzu.

Nagrodę niespodziankę, w postaci jednej z wybranych ozdób, otrzyma od nas KAŻDY*, kto:

Podejmujecie wyzwanie? Pokazujcie zatem swoje pięknie przybrane drzewka, udostępniajcie i namawiajcie przyjaciół do głosowania :)

Nie masz ubranej jeszcze choinki? Nie przejmuj się, pokaż tę z ubiegłego roku – też się będzie liczyć :) Dopuszczalne są również choinki tzw. alternatywne ;) Tzn. wszelkie stroiki i dekoracje zamiast. Nie mówię tu o pojedynczej figurce świątecznej, trzech bomkach w ozdobnym słoiku czy skarpecie na kominku, ale naprawdę o pięknej, bogatej kompozycji, która swoim klimatem i okazałą formą wprowadza w domu nastrój świąt pomimo braku choinki.

Zabawa trwać będzie do wtorku do północy. W środę rano, tj. 18.12. ogłoszę wyniki konkursu. Jeśli szybko podeślecie swoje adresy, mam nadzieję, prezenty trafią do Was jeszcze przed świętami :D

Dajcie koniecznie znać, jak Wam się podoba taka forma konkursu <3

mz2

Ściskam

Zapoznaj się z

regulaminem konkursu

Źródło zdjęć: mintgrey.pl | pinterest.com

INSPIRACJE ŚWIĄTECZNE | Wianki Świąteczne Dla Każdego

INSPIRACJE ŚWIĄTECZNE | Wianki Świąteczne Dla Każdego

DIY | Świąteczny wianek z bombek

DIY | Świąteczny wianek z bombek