Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
SHOPPING | Tapety Thibaut

SHOPPING | Tapety Thibaut

Kolaż 1a_WM

Szukałam ich od lat. Najpierw do siebie do mieszkania, potem jako asortyment dla sklepu. Przyznam się, że po jednych, drugich i kolejnych targach już się poddałam… aż tu dnia pewnego pięknego… praktycznie same wpadły mi w ręce :D

Mam! Znalazłam! Amerykańskie tapety w piękne, oryginalne i baaaardzo amerykańskie wzory  - ikaty, chevron, moroccan quatrefoil, imperial trellis – mam tu WSZYSTKO! Czuję się jakbym w totka wygrała ;)

Próbniki w drodze. Idą prosto z Ameryki, więc dotrą pewnie dopiero za miesiąc, ale ogromna radość już dziś :D Miałam okazję zobaczyć i dotknąć tych tapet na żywo. Są dokładnie takie, jak lubię. Papierowe, prawdziwe, nie żadne gumowe winyle z okropną strukturką :/

Owszem, pokryte cieniutką warstwą winylowej powłoki, ale na szczęście gładkiej. Dzięki niej są zmywalne i bardziej trwałe.

Co Wam będę gadać… sami popatrzcie:

Stunbury Trellis 1a_WM
La Farge Kolaż 1a_WM
Saroka Kolaż 1a_WM
Widenor Chevron Kolaż 1a_WM
Downing Gate kolaż 5a_WM
Etosha Kolaż 1a_WM
Merrill kolaż 1a_WM
Bravado Ikat Kolaż 1a_WM
Caballo Kolaż 1a_WM

MINT GREY | Kolekcja NEUTRAL RESOURCE, wzór CABALLO, 407 zł

:::

Kolekcje, które dla Was wybrałam, to gładkie papierowe tapety, bez udziwnień, bez zbędnych atrakcji. Ceny wzorów z kolekcji bardziej “unikatowych”, jak np. TEXTURE itp. sięgają ceny 1000-2000 zł za rolkę :/ Na szczęście te dla mnie najpiękniejsze, Amerykanie uznają za “najzwyklejsze”, więc ceny są bardziej znośne ;) Wiem, że nie są to najtańsze tapety z jakimi się spotkaliście, ale myślę, że za te wzory, w takiej jakości – to naprawdę przyzwoita cena.

To co Wam pokazałam, to jedynie namiastka. Koniecznie zajrzyjcie na THIBAUT by zapoznać się z pełną ofertą wzorów i kolorów.

Matko, powiedzcie – mój zachwyt jest słuszny? Spać nie mogę od tygodnia :v Wydaje mi się, że naprawdę takich tapet brakowało na rynku.

mz2
SHOPPING | Wyjątkowe Mozaiki

SHOPPING | Wyjątkowe Mozaiki

INSPIRACJE | English Roll Arm Sofa - Klasyk Wśród Klasyków

INSPIRACJE | English Roll Arm Sofa - Klasyk Wśród Klasyków