Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
LAURA ASHLEY | Uznana brytyjska marka już wkrótce w Polsce

LAURA ASHLEY | Uznana brytyjska marka już wkrótce w Polsce

Tytułowe

Kto zna markę LAURA ASHLEY? Ręka do góry! A kto wie, że już za parę dni będzie dostępna w Polsce? Na razie jedynie w Warszawie. Żebyście widzieli moją radość i podekscytowanie, gdy spacerując po jeszcze pustawym centrum handlowym Plac Unii zobaczyłam wyklejone witryny z ich logo i hasłem “Wielkie Otwarcie już wkrótce”. Drugi sklep ma się mieścić przy ul. Powsińskiej. Jako że LAURA ASHLEY to dwa segmenty – wnętrzarski (meble, oświetlenie, dodatki) i modowy – bardzo jestem ciekawa, w którym kierunku pójdzie polski dystrybutor. Czy pojawi się u nas wszystko, czy np. jedynie sklepy z ubraniami, albo tylko z akcesoriami do domu? A może to podzielą? W Unii – moda, na Powsińskiej – dom? Tak sobie gdybam ;) A to wszystko dlatego, że są bardzo tajemniczy… sprawę śledzę od paru tygodni i na oficjalnej stronie wciąż nie ma żadnych więcej informacji, jedynie tyle, że otwarcie w listopadzie. Nawet zapisanie do newslettera nic nie wnosi – milczą jak zaklęci. Ale patrząc na ich fanpage można wnioskować, że jednak postawią na wnętrza. I to jest doskonała wiadomość :D

Między wierszami dodam, że sama nieraz rozmyślałam, czy nie podjąć z nimi współpracy i nie poszerzyć oferty Mint Grey o ich asortyment. Jednak za każdym razem uznawałam, że jednak trochę za mało tych rzeczy, które wybrałabym od nich do siebie i jednak ceny są trochę zbyt wysokie. Poza tym trochę zbyt “kwiecisty” (czyt. angielski) dla mnie ten ich styl. Ale pojedyncze produkty mają bardzo fajne i jednak bardzo mi ich brakowało na rynku – więc cieszę się tym bardziej :)

:::

Z przyjemnością prezentuję najpiękniejsze moim zdaniem aranżacje by LAURA ASHLEY:

1
4
3
5
3535379
josette1bl_dovegrey_large

:::

A poniżej subiektywny wybór produktów z ich oferty:

Ceny w brytyjskich funtach, gdyż polskie jeszcze nikomu nie znane. Jestem bardzo ciekawa ich relacji do tych oryginalnych.

Na brytyjskiej stronie producenta obecnie wielkie rabaty – 30% na WSZYSTKO! Nie sądzę, aby marka do Polski weszła aż z takim przytupem ;) Miło będzie jeśli w ogóle jakieś rabaty się pojawią. Dlatego może warto pomyśleć póki co o sprowadzeniu upatrzonych produktów prosto z UK?

:::

Jak Wam się podoba asortyment LAURA ASHLEY? Znajdujecie tam coś dla siebie? Czy kogoś jeszcze news o nowej marce na polskim rynku ucieszył równie jak mnie? Mam nadzieję :)

Tymczasem pozdrawiam spod miłego, cieplutkiego kocyka, pod którym spędzam dzisiejszy leniwy wolny poniedziałek :)

mz

Źródło zdjęć: lauraashley.com

AUTOPSJA WNĘTRZ | Jak mieszka Charlize Mystery…

AUTOPSJA WNĘTRZ | Jak mieszka Charlize Mystery…

Z WIZYTĄ | Na 50 piętrze apartamentowca ZŁOTA

Z WIZYTĄ | Na 50 piętrze apartamentowca ZŁOTA