Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
DIY | BIURKOWY KALENDARZ na Sierpień i Wrzesień

DIY | BIURKOWY KALENDARZ na Sierpień i Wrzesień

Równowaga. Cały wszechświat się na tym opiera. Spójrz w poprzednie karty kalendarza i policz gorsze momenty oraz chwile szczęścia. Pewnie się zrównoważą. Pierwsze miesiące tego roku dały mi bardzo w kość. Byłam tak zmęczona życiem, że nachodziły mnie najgorsze myśli. Miałam dość. Naprawdę. I kiedy wszyscy mówili - zobaczysz, to minie, będzie dobrze, nie chciało mi się wierzyć. A jednak. Wszystko się uspokoiło i poukładało, względnie ;) Ostatnie miesiące to dla mnie czas odpoczynku i wyciszenia. Wciąż dużo pracuję, ale przeplatam to krótkimi urlopami i błogim nic nierobieniem. Nauczyłam się odpuszczać. Nie muszę być perfekcyjna, nie muszę być pierwsza ani najlepsza. Cierpi na tym mój blog i Wy, czytelnicy, wiem. Ale wierzę, że przyjdzie taki czas, kiedy samo się poukłada, a pisanie bloga znów stanie się dla mnie przyjemnością a nie tylko obowiązkiem.

IMG_8851_mini-768x1024[1].jpg

Kalendarz na biurko

Minimalistyczny, elegancki, idealny.

Spodobał się Wam mój biurkowy kalendarz, zatem podrzucam link do pobrania karty na sierpień i wrzesień. Nie przejmujmy się tym, że mamy już 10.08. a na zdjęciu jest  kalendarz lipcowy ;P W końcu odpoczywałam... Sama nawet nie miałam kiedy wydrukować sierpniowej karty, a tym bardziej obfotografować, bo dopiero dziś wracam do Warszawy.

Chwytajcie kalendarze i oznaczcie mnie na zdjęciach, jeśli moje kalendarze trafią na Wasze profile SM <3 ENJOY.

Kliknij w kalendarz i otwórz go w pełnej rozdzielczości. Pobierz plik na swój dysk, wydrukuj na grubszym papierze i wytnij. Umieść w ramce albo oprzyj o dekoracyjny element. I gotowe! Kalendarz pasuje do ramek o rozmiarze 13x18 cm.

___
SIERPIEŃ
2017.08. August
___
WRZESIEŃ
2017.08. September
:::

Dajcie znać, czy chcecie dostawać ode mnie kalendarze na kolejne miesiące?

Cudownego sierpnia ;*

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć ani projektu kalendarza bez zezwolenia.

MAISON & OBJET | Eichholtz, Niepokonani

MAISON & OBJET | Eichholtz, Niepokonani

Mint & Gold Birthday Party

Mint & Gold Birthday Party