Home Creations by Magda Z

o mnie

mzzz Najkrócej – fanatyczka pięknych wnętrz. Najchętniej walczyłabym z całym estetycznym złem tego świata – z pstrokatymi elewacjami naszych ulic, z nudnymi wnętrzami bez wyrazu, z wszędobylskim plastikiem i połyskiem oraz niedoborem szlachetnych materiałów.

Prywatnie żona i mama 3,5-letniej Hani, lekko nadużywająca komputera.

Zawodowo? Po raz pierwszy nieśmiało nazwę się „dekoratorką wnętrz”. Nieśmiało, gdyż moje wykształcenie nie ma z tą dziedziną nic wspólnego. Oj pokrętne me losy zawodowe. Inżynier logistyki, magister informatyki, były wydawca prasowy… a dziś?

Dziś moje całe życie to wnętrza. Od roku prowadzę w Warszawie sklep z wyposażeniem wnętrz. W tym wszystkim nie chodzi o to, żeby sprzedać towar, tylko żeby sprzedać koncept, ideologię. Ideologię pięknych, wyrafinowanych wnętrz. Nic mnie bardziej nie cieszy, jak usłyszeć słowa: „Pani Magdo, tu jest pięknie, chcę TAK mieszkać”. No i działamy. Dobieramy, poprawiamy, zmieniamy… A efekty cieszą!

Sklep pewnie gdzieś się przez posty przewinie. Nie będę udawać, że go nie ma. Ale obiecuję uroczyście – to nie będzie blog reklamowy jakich tysiące. To nie będzie blog sklepu „X”. To będzie MÓJ BLOG. O mojej pasji, o mojej estetyce, o tym co mnie zachwyca a czego nie znoszę. Może Was zainspiruję? Może zarażę tą swoją estetyką? Na to skrycie liczę!

Pozdrawiam i zapraszam do lektury

mz