Home Creations by Magda Z

KU PAMIĘCI | HomeCreations.pl w lutowym Blogowisku “Mojego Mieszkania”

x-default

Tradycyjnie – mocno spóźniona notatka. Nie zdziwiłabym się, gdyby nakład został już wycofany z kiosków ;) Drogie czytelniczki donosiły już parę tygodni temu, że moją osobę, jak i mój blog spotkał bardzo miły zaszczyt i trafiliśmy na łamy Blogowiska – rubryki Mojego Mieszkania, poświęconej rodzimym blogom wnętrzarskim czy innym o zbliżonej tematyce.

Nie będę udawać, że nic o tym nie widziałam ;) Oczywiście, że artykuł powstał za moim przyzwoleniem i osobiście musiałam udostępnić zdjęcia. Ale to było tak dawno temu, że już zupełnie o tym zapomniałam – więc niespodzianka, jak najbardziej, była.

Trafiłam do Klubu Kobiet z Pasją :D Bardzo się cieszę i bardzo dziękuję Redakcji za to wyróżnienie. Przemiła pamiątka. Dlatego wrzucam ja tutaj – coby nigdy nie umknęła.

x-default

mz2

 • Olga Ż.

  Fantastycznie , że coraz głośniej o Tobie Madziu! Życzę kolejnych medialnych sukcesów.
  Mój mąż jest dzisiaj w Warszawie i dostał nakaz odwiedzenia MG. Mam nadzieję, że nie wyjdzie z pustymi rękoma.
  Ja nigdy u Ciebie nie byłam i mu strasznie zazdroszczę :)))

  Pozdrowionka
  Olga Ż

 • http://www.someplacenice.pl someplacenice.pl

  Magda gratulacje! :) Poczekaj jeszcze będziesz uczyć estetyki w DD te wu en :D

 • Ania

  Gdyby nie Moje Mieszkanie nigdy bym do Ciebie nie trafiła:) Zaglądam codziennie z nadzieją na nowy post ale rozumiem, że codziennie to się nie da:)

 • http://www.homeglamournow.com HomeGlamourNow

  „Fanatyczko pięknych wnętrz” – pisz więcej bo naprawdę masz coś do powiedzenia, edukuj społeczeństwo, bo jak pokazuje Polska szkoła dizajnu dużo jeszcze musimy się nauczyć :-)

 • http://inspiracjenaemigracji.blox.pl/html kasiaros28

  Madziu, gratuluję! Jak nic, należy się Tobie taki rozgłos :) Pozdrawiam. Kasia z Zielonej Wyspy

 • monikasede

  Madziu Gratuluje

 • Weronika

  Pani Magdo wielkie gratulacje! Dzięki Home Creations oraz aranżacjom w Mint Grey zostałam przynajmniej częściowo wyedukowana estetycznie w zakresie wnętrz :) Czytam i zaglądam codziennie. Podnoszę propozycję Pani Venuski – byłoby cudownie słuchać i oglądać telewizyjny program Pani autorstwa – może w następnej ramówce tvn zobaczymy zamiast project runway to project HC by Magda Z… P.S. czy jest już oficjalny fun club Magdy Z…? Jeśli tak to zapisuję się natychmiast.

  • http://homecreations.pl Magda Z

   O matko, jak miło :D Umiecie wesprzeć człowieka <3 A akurat ostatnio mam gorszy czas – bardzo mi takie słowa dobrze robią :D